سیستم همکاری در فروش دایان

همکاری در فروش چیست؟

سیستم های همکاری در فروش ، بنا بر سیاست هایی که در پیش می گیرند، بستری را برای شما فراهم می سازند تا با فروش کالاهای خود و یابازاریابی برای کالاهای موجود، به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

پایگان ، همکاری در فروش را اینگونه تعریف می نماید:

شما تبلیغات محصولات ما را در رسانه‌ی خود (سایت یا برنامه موبایل و یا …) قرار می‌دهید. هر موقع مشتری از طریق تبلیغات شما خریدی انجام  داد، درصدی از قیمت آن محصول به حساب شما واریز می‌شود. پس شما در هیچ کار دیگری مانند ارسال سفارش، ارتباط تلفنی با مشتری و یا خدمات پس از فروش درگیر نخواهید شد و به راحتی کسب درآمد خواهید کرد.

 

سیستم همکاری در فروش دایان و یا سیستم کسب درآمد جامع دایان
در این مطلب به معرفی یک سیستم دیگر همکاری در فروش و کسب درآمد خواهیم پرداخت. سیستم کسب درآمد جامع دایان یا دایان هولدینگ یک سیستم جدید با طرح‌های نوآورانه نسبت به سایر سیستم‌های مشابه می‌باشد. در این سیستم شما با روش‌های مختلفی می‌توانید کسب درآمد کنید که به معرفی این روش‌ها خواهیم پرداخت.
آیا بدنبال کسب درآمد اینترنتی هستید؟
آیا می‌خواهید با کار در خانه پولدار شوید؟
دنبال یک سیستم همکاری در فروش جامع و کامل هستید؟
یک سیستم همکاری در فروش می‌خواهید که فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار دهد؟
بدنبال یک سیستم همکاری در فروش معتبر هستی که بتونی بهش اعتماد کنی؟
دنبال یک سیستم همکاری در فروش هستی که پورسانت خوبی بهت بده؟
می‌خواهی با عضویت در یک سیستم از چند طریق بتونی کسب درآمد کنی؟با نظم جدید همراه باشید.

سیستم کسب درآمد جامع دایان
مجموعه دایان بعد از هشت سال فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و کسب تجارب در حال فراهم‌کردن مقدمات لازم برای رسیدن به هدف اصلی خود می‌باشد. هدفی که از ابتدای شکل‌گیری مجموعه به‌دنبال آن بوده و آن چیزی نبوده‌است جز تبدیل‌شدن به یک سیستم کسب درآمد جامع. سیستمی که تمام نیازهای یک وب‌مستر ایرانی را در زمینه کسب درآمد تأمین کند. تمام روش‌های کسب درآمد در این سیستم پیش‌بینی‌شده‌است و روش‌های جدید دیگری که در دنیا در حال استفاده‌بوده برای اولین بار توسط این سیستم در ایران اجرا خواهدشد. هر وب‌سایت ایرانی همانند یک رسانه مستقل باید بتواند درآمدزایی داشته‌باشد. ما به دنبال آن هستیم که متناسب با محتوای وب‌سایت شما فروشگاهی برای شما آماده کنیم. فروشگاهی که محصولاتی مرتبط با فعالیت وب‌سایت شما داشته باشد. هدف مجموعه دایان بر این است که هر خانواده ایرانی بتواند تمام کالاهای موردنیاز خود را از داخل فروشگاه تأمین کند. خرید محصول باکیفیت حق خریداربوده و خواهدبود و دایان همان‌طور که از ابتدا تا اکنون این را سرمشق کاری خود قرار داده از این ‌پس نیز با جدیت بیشتری این مهم را دنبال خواهد کرد.


شروع کسب و کار

 • انتخاب نوع کسب و کار
  شما می‌توانید متناسب با محتوای سایت خود هر یک از سیستم‌های همکاری در فروش و یا سایر سیستم‌های کسب درآمد را برای شروع کار انتخاب نمایید.
 • عضویت در سیستم
  در سیستم کسب درآمد انتخاب ‌شده ثبت‌نام کنید. ذکر مشخصات صحیح باعث بهبود و تسریع در خدمات بهتر مجموعه به همکاران خواهد شد.
 • فروشگاه اختصاصی
  قدم اول در سیستم‌های همکاری درفروش ایجاد یک فروشگاه اختصاصی است. شما می‌توانید با استفاده از زیر دامنه‌هایی رایگان بر روی فروشگاه اصلی با خیالی آسوده فروش خود را آغاز کنید.
 • تبلیغ فروشگاه و محصولات
  برای تبلیغات فروشگاه و محصولات خود می‌توانید از بنرها و سایر کدهای تبلیغاتی استفاده نمایید. فروشی موفق را با تمرکز بر محصولاتی متناسب با محتوای سایت خود تجربه کنید.

 

سرویس‌های دایان

 • دایان‌شاپ: سامانه همکاری در فروش کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی، پوشاک و ...
 • دیواری: سامانه همکاری در فروش ساعت و استیکرهای دیواری
 • جانبی: سامانه همکاری در فروش لوازم جانبی کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...
 • دایان پیام: سامانه همکاری در فروش پنل پیام کوتاه دایان

سامانه همکاری در فروش دایان‌شاپ و دیواری یک فروشگاه اختصاصی به شما خواهند داد که شما حتی می‌توانید دامین مورد نظر خود را به آدرس این فروشگاه‌ها متصل کنید. و شروع به تبلیغ و کسب درآمد از فروشگاه‌های خود کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق زیرمجموعه‌گیری نیز کسب درآمد کنید. بدین شکل به شما یک لینک همکاری داده می‌شود و هر کاربری با لینک شما وارد سایت دایان شود و ثبت‌نام کند، به ازای فعالیت آن کاربر، مبلغی نیز به شما تعلق خواهدگرفت.

آیا باز هم برای عضویت در سیستم همکاری در فروش دایان شک داری؟ برای عضویت در سیستم همکاری در فروش دایان بروی بنر زیر کلیک کنید.

 

چرا دایان؟

سابقه فعالیت

دایان با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در تجارت الکترونیک ایران همواره دارای اعتبار و جایگاه مهمی بوده و سابقه همکاری با فضاهای معتبر ، این را به اثبات رسانده است.تجربه و تخصص ما در کنار تعهد کاری باعث پیشرفت خود و همکارانمان شده است.

محصولات متنوع

بیش از 4000 محصول در دسته بندی های مختلف را به مشتریان شما ارایه می دهیم و در حال اضافه کردن سایر دسته ها می باشیم. با نمایش یک دسته محصول خاص در فروشگاه خود ، می توانید با هدفمندی بیشتری کاربران خود را به خرید ترغیب کنید.

واریزی 24 ساعته

24 ساعت کاری بعد از ثبت درخواست واریزی ، تمامی مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد . سرعت عمل دایان در واریزی ها به شما کمک می کند تا روند توسعه و افزایش کاربران خود را سرعت ببخشید و در نتیجه فروش بالاتری را تجربه کنید

پشتیبانی

تیم پشتیبانی همکاران دایان متشکل از نیروهای آموزش دیده و بروز در زمینه فروش آنلاین ، در تمامی طول روز در کنار شما خواهند بود تا به تمامی سوالات و مشکلات شما رسیدگی کنند . قطعا این نوع پشتیبانی و پیگیری فعالیت ها، باعث بهبود راندمان کاری شما می شود.

پردازش سفارشات

چندین تیم مجزا در واحد سفارشات دایان در بخش های مختلف به تمامی سفارشات رسیدگی می کنند. تعداد افراد زیاد و تجربه بالا ، باعث سرعت در رسیدگی به سفارشات شما می شود . در نتیجه تاثیر مستقیم در میزان دریافتی شما خواهد داشت.

 

 

 

freehit counter

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image