In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

راه های افزایش درآمد

راه های افزایش فروش و در آمد

به منظور افزایش فروش شما می توانید برخی از کارهای زیر را انجام دهید :

  • - قرار دادن لینک های فروش در شبکه های اجتماعی ( تلگرام و اینستاگرام ) و به اشتراک گذاری آن در کانال ها و گروه هایی که دارید.
  • - قراردادن بنر های محصولات در وب سایتتان در صورتی که وب سایت پر بازدید دارید.
  • - معرفی چهره به چهره به دوستان و آشنایانتان و ترقیب برای خرید محصول.
  • - خرید یک دامنه و راه اندازی سایت با نام خودتان ( پینکا به شما امکان می دهد با ثبت یک دامنه کلیه محصولات را در وب سایت به خودتان به کاربر نمایش دهید و خرید از طریق سایت شما انجام شود).

اگر خانم خانه داری هستید که در گروه های تلگرامی زیادی عضو هستید به راحتی از این طریق می توانید درآمدی تا ماهی 1 میلیون تومان داشته باشید.

 

بهترین تبلیغات معمولا زمانی بالاترین اثرگذاری را دارند که با استفاده هوشمندانه از مناسبتها و عنصر خاطره انگیزی آن مناسبت بهترین و بیشترین اثر گذاری را بر مخاطب خود بگذارند.

تبلیغات با مناسبتهای ثبت شده در تقویم مثل عید نوروز، محرم و یا کریسمس، شب یلدا و… مناسبتهایی هستند که برخی از آنها با رنگ خاص مثلا ولنتاین با رنگ قرمز و یا با نمادی خاص مثلا کریسمس با درخت کاج و پاپانویل شناخته میشود و معمولا مفهوم تبلیغ با این مفاهیم و نمادها در هم می آمیزد تا پیام خود را بر دل و جان مخاطب بنشاند و یا مناسبتهای مقطعی مانند المپیک و … نام برد که در زمان خاصی اتفاق می افتد و توجه عموم جامعه را به خود جلب مینماید و صاحبان کسب و کار بر بال این امواج می نشینند.

یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از این طریق در تلگرام ، استفاده از سیستم های همکاری در فروش است. بسیاری از کانال های پرمخاطب تلگرام با عضویت در این سیستم  از طریق تبلیغ محصولات در کانال ها و گروه ها کسب درآمد می کنند. در اینجا چند نمونه از محصولاتی که شما با عضویت در سیستم های همکاری در فروش با بازاریابی مناسبتی (ویژه شب یلدا)  می توانید کسب درآمد کنید معرفی شده است.

❤️ لاک طرح هندوانه و … ویژه شب یلدا ،     
❤️ لاک مخملی ویژه شب یلدا،                   
❤️ مانتو پاییزه طرح یلدا،                        
❤️ شال و کلاه بافتی طرح یلدا،                 
❤️ پکیج شب یلدا،                                 
❤️و…

همکاری در فروش برای چه کسانی مناسب است

  • - صاحبان وب سایت های پربازدید (مجلات اینترنتی و سایت های خبری و ...)
  • - صاحبان وب لاگ ها
  • - مدیران صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی  (کسانی که پیج های پربازدید در اینستاگرام دارند و یا صاحب کانال تلگرام فعال هستند و یا در گروه های تلگرامی زیادی عضویت دارند)
  • - دانشجویان (قطعا روابط زیادی در شبکه های اجتماعی دارند می توانند از این ظرفیت برای کسب درآمد استفاده کنند)
  • - خانم های خانه دار (به راحتی از زمان های خود و ارتباطی که با فامیل و دوست و همسایه دارند به خصوص در تلگرام، می توانند برای کسب درآمد استفاده کنند)

freehit counter

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image